Selected image for HEMOFARM Марисимо baby 125ml спреј за нос

HEMOFARM Марисимо baby 125ml спреј за нос

360ДЕН

Опис на производот

Marissimo baby спреј
Состав : Природна морска вода разблажена со прочистена вода до физиололшко ниво 0.9%

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Ананас ID

Шифра на производот
YH04KRBLPL

EAN /   код

EAN /   код
7332343001790
360ДЕН

Опис на производот

Marissimo baby спреј
Состав : Природна морска вода разблажена со прочистена вода до физиололшко ниво 0.9%

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.33 kg

Ананас ID

Шифра на производот
YH04KRBLPL

EAN /   код

EAN /   код
7332343001790
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.