Selected image for HEMOFARM Марисимо екстра форте  125ml спреј

HEMOFARM Марисимо екстра форте 125ml спреј

375ДЕН

Опис на производот

MARISSIMO EXTRA FORTE СПРЕЈ 125МЛ
Дејство: Хипертоничен раствор на морска вода за употреба при силно затнат нос.
Производ од природно потекло, кој содржи активни супстанции и минерали.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ZQ04K5NV3U

EAN /   код

EAN /   код
7332343001752
375ДЕН

Опис на производот

MARISSIMO EXTRA FORTE СПРЕЈ 125МЛ
Дејство: Хипертоничен раствор на морска вода за употреба при силно затнат нос.
Производ од природно потекло, кој содржи активни супстанции и минерали.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ZQ04K5NV3U

EAN /   код

EAN /   код
7332343001752
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.