Selected image for HEMOFARM Марисимо форте мини спреј  50 ml

HEMOFARM Марисимо форте мини спреј 50 ml

280ДЕН

Опис на производот

Хипертоничен раствор за нос
Средство за влажнење и испирање на носот
Спрејот е наменет за деца над 2 години и возрасни
Не содржи конзерванси
Ја обновува природната функција на дишните патишта
Пакување: 50 мл
Состав: природна морска вода.
Предупредување:
Шишенцето е под притисок. Во случај на загревање, може да дојде до пукање на шишето.
Да се чува подалеку од извор на топлина, врели површини, искра, отворен пламен и други извори на палење. Не пушете.
Шишенцето е под притисок. Немојте да го продупчувате или спалувате шишенцето, дури и кога е празно. Заштитете го од сончева светлина.
Производот не изложувајте го на температури повисоки од 50°C/122°F.
Да се чува надвор од дофат на деца.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
6L04KMXHHE

EAN /   код

EAN /   код
7332343001745
280ДЕН

Опис на производот

Хипертоничен раствор за нос
Средство за влажнење и испирање на носот
Спрејот е наменет за деца над 2 години и возрасни
Не содржи конзерванси
Ја обновува природната функција на дишните патишта
Пакување: 50 мл
Состав: природна морска вода.
Предупредување:
Шишенцето е под притисок. Во случај на загревање, може да дојде до пукање на шишето.
Да се чува подалеку од извор на топлина, врели површини, искра, отворен пламен и други извори на палење. Не пушете.
Шишенцето е под притисок. Немојте да го продупчувате или спалувате шишенцето, дури и кога е празно. Заштитете го од сончева светлина.
Производот не изложувајте го на температури повисоки од 50°C/122°F.
Да се чува надвор од дофат на деца.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
6L04KMXHHE

EAN /   код

EAN /   код
7332343001745
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.