Selected image for HEMOFARM Марисимо софт мини 50ml спреј

HEMOFARM Марисимо софт мини 50ml спреј

280ДЕН

Опис на производот

Погоден за употреба кај бебиња од 6 месечна возраст и возрасни.
Интензитет на прскање: туширање
Млазницата може да се извади и исчисти пред секоја употреба на спрејот.
Стерилноста на растворот за морска вода останува неоштетена дури и со повторна употреба на спреј Марисимо.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
P204KA2FGZ

EAN /   код

EAN /   код
7332343001813
280ДЕН

Опис на производот

Погоден за употреба кај бебиња од 6 месечна возраст и возрасни.
Интензитет на прскање: туширање
Млазницата може да се извади и исчисти пред секоја употреба на спрејот.
Стерилноста на растворот за морска вода останува неоштетена дури и со повторна употреба на спреј Марисимо.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
P204KA2FGZ

EAN /   код

EAN /   код
7332343001813
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.