Slike HEMOFARM Марсовци со пребиотик 30 таблети
Slike HEMOFARM Марсовци со пребиотик 30 таблети

HEMOFARM Марсовци со пребиотик 30 таблети

ПЗУ Аптека Полин
415ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Марсовците со пребиотици содржат пребиотик инулин, кој ја одржува рамнотежата на цревната микрофлора, обезбедува нормално варење, редовно празнење и добар апетит. Освен инулин, Марсовците со пребиотици ги содржат сите витамини, минерали и други хранливи материи неопходни во детската возраст за правилен раст, развој и поддршка на имунолошкиот систем. Посебно се препорачуваат за деца кои имаат проблеми со варењето и неправилно празнење на цревата, како и за деца кои имаат слаб апетит.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
RPV3K76Z3I

EAN /   код

EAN /   код
8600097002905
415ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Марсовците со пребиотици содржат пребиотик инулин, кој ја одржува рамнотежата на цревната микрофлора, обезбедува нормално варење, редовно празнење и добар апетит. Освен инулин, Марсовците со пребиотици ги содржат сите витамини, минерали и други хранливи материи неопходни во детската возраст за правилен раст, развој и поддршка на имунолошкиот систем. Посебно се препорачуваат за деца кои имаат проблеми со варењето и неправилно празнење на цревата, како и за деца кои имаат слаб апетит.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Карактеристики

Боја на производот
Без боја
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
RPV3K76Z3I

EAN /   код

EAN /   код
8600097002905
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.