Selected image for ХЕМОФАРМ Пробиотик дневна малина 8 кесички

ХЕМОФАРМ Пробиотик дневна малина 8 кесички

248ДЕН

Опис на производот

Пробиотик дневно е додаток во исхраната кој содржи внимателно избалансирана мешавина од три видови на корисни бактерии за ферментација на млечна киселина, со додавање на витамин Ц.
Се препорачува за возрасни и деца над 3 години.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Квантитет
8 кеси
Состојки
15 милијарди добри пробиотски бактерии (L.helveticus, L.rhamnosus, B.longum), витамин Ц 20 mg
Како да се користи
Еднаш дневно, растворете ја содржината на кесичката директно во устата, без потреба претходно да ја растворите содржината на кесичката во течност.

Ананас ID

Шифра на производот
YF04KBPLRA

EAN /   код

EAN /   код
8600097400992
248ДЕН

Опис на производот

Пробиотик дневно е додаток во исхраната кој содржи внимателно избалансирана мешавина од три видови на корисни бактерии за ферментација на млечна киселина, со додавање на витамин Ц.
Се препорачува за возрасни и деца над 3 години.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Квантитет
8 кеси
Состојки
15 милијарди добри пробиотски бактерии (L.helveticus, L.rhamnosus, B.longum), витамин Ц 20 mg
Како да се користи
Еднаш дневно, растворете ја содржината на кесичката директно во устата, без потреба претходно да ја растворите содржината на кесичката во течност.

Ананас ID

Шифра на производот
YF04KBPLRA

EAN /   код

EAN /   код
8600097400992
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.