Selected image for HEMOFARM Раптен 1% 40g гел

HEMOFARM Раптен 1% 40g гел

170ДЕН

Опис на производот

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg

Ананас ID

Шифра на производот
LNZ3K1M3MO

EAN /   код

EAN /   код
8600097413701
170ДЕН

Опис на производот

Пред употребата на лекот внимателно прочитајте го упатството!
За ризикот и несаканите дејства советувајте се со лекар или фармацевт.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg

Ананас ID

Шифра на производот
LNZ3K1M3MO

EAN /   код

EAN /   код
8600097413701
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.