Selected image for HEMOFARM Спреј за нос snup 0.05%10ml

HEMOFARM Спреј за нос snup 0.05%10ml

245ДЕН

Опис на производот

Спреј SNUP® 0,05%
За акутни респираторни заболувања со симптоми на ринитис кај деца> 2 години.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
8IZ3KJ6C9W

EAN /   код

EAN /   код
8600097430142
245ДЕН

Опис на производот

Спреј SNUP® 0,05%
За акутни респираторни заболувања со симптоми на ринитис кај деца> 2 години.

Спецификации

Бренд
HEMOFARM

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
8IZ3KJ6C9W

EAN /   код

EAN /   код
8600097430142
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.