Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Ново
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Ново
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm
Slike HEXA Слушалки premium original 3.5mm

HEXA Слушалки premium original 3.5mm

Нитро Компјутери
880ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Премиум слушалки HEXA оригинал со кул изглед
- 3.5mm приклучок
- Графенска (карбон) дијафрагма за премиум звук
- Изразени високотонци и длабоки басови
- Лесни
- Кул дизајн
- 3 пара перничиња за уши со различна големина
- Регулатор на јачина на звукот
- Одговарање на повици преку контролниот панел

Спецификации

Бренд
HEXA

Ананас ID

Шифра на производот
RGEN8CDYYC

EAN /   код

EAN /   код
ANZWKY7X6Q
880ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Премиум слушалки HEXA оригинал со кул изглед
- 3.5mm приклучок
- Графенска (карбон) дијафрагма за премиум звук
- Изразени високотонци и длабоки басови
- Лесни
- Кул дизајн
- 3 пара перничиња за уши со различна големина
- Регулатор на јачина на звукот
- Одговарање на повици преку контролниот панел

Спецификации

Бренд
HEXA

Ананас ID

Шифра на производот
RGEN8CDYYC

EAN /   код

EAN /   код
ANZWKY7X6Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.