Slike HIPP Млечна формула за доенчиња 800 g 1 комбиотик
Slike HIPP Млечна формула за доенчиња 800 g 1 комбиотик

HIPP Млечна формула за доенчиња 800 g 1 комбиотик

Anni Farm
1.450ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
OAA9U5XUMQ

EAN /   код

EAN /   код
9062300134015
1.450ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Избалансирана детска храна со добро избрани хранливи состојки

Спецификации

Бренд
HIPP

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
OAA9U5XUMQ

EAN /   код

EAN /   код
9062300134015
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.