Slike HIPP Овошно пире за бебиња јаболко, круша и банана 4M+ 100гр
Slike HIPP Овошно пире за бебиња јаболко, круша и банана 4M+ 100гр

HIPP Овошно пире за бебиња јаболко, круша и банана 4M+ 100гр

ПЗУ Аптека Полин
75ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

HiPP овошна забава е идеална закуска за вашите малечки. Веќе подготвени за лесно консумирање дури и кога не сте дома. Понудете лесен и природен извор на енергија на вашите активни малечки со HiPP органско овошно пире. Сите состојки се од органско потекло: јаболко, круша, банана.

Спецификации

Бренд
HIPP

Ананас ID

Шифра на производот
O447XMDFGO

EAN /   код

EAN /   код
9062300433743
75ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

HiPP овошна забава е идеална закуска за вашите малечки. Веќе подготвени за лесно консумирање дури и кога не сте дома. Понудете лесен и природен извор на енергија на вашите активни малечки со HiPP органско овошно пире. Сите состојки се од органско потекло: јаболко, круша, банана.

Спецификации

Бренд
HIPP

Ананас ID

Шифра на производот
O447XMDFGO

EAN /   код

EAN /   код
9062300433743
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.