Selected image for HUMMEL Апостолки Mira

HUMMEL Апостолки Mira

999ДЕН

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

HUMMEL Апостолки Mira

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.71 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Жолта
Тип на чевли
SPRING
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
JRUDUJ27D7

EAN /   код

EAN /   код
8682902408942
999ДЕН

Опис на производот

HUMMEL Апостолки Mira

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.71 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Жолта
Тип на чевли
SPRING
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
JRUDUJ27D7

EAN /   код

EAN /   код
8682902408942
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.