0 thumbnail image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови
1 thumbnail image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови
2 thumbnail image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови
3 thumbnail image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови
4 thumbnail image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови
5 thumbnail image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови
Selected image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови
Selected image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови
Selected image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови
Selected image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови
Selected image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови
Selected image for Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови

Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови

D Sport
2.799 ДЕНЗаштеда 1.120 ДЕН
1.679ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
ITG3U3CIWG

EAN /   код

EAN /   код
8682902486131
2.799 ДЕНЗаштеда 1.120 ДЕН
1.679ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Hummel Патики за девојки Streak, сиво-виолетови

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
ITG3U3CIWG

EAN /   код

EAN /   код
8682902486131
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.