Патики за спорт

341 производ

Најдобрата понуда на патики за спорт ќе ја најдете во понудата на Ананас платформата. Изберете модел кој одговара на вашиот стил и потреба и уживајте во удобноста при спортување. Со патиките од познати брендови кои ги нудиме ќе овозможите добро држење на телото и добра потпора за нозете на секоја површина.

Прикажи повеќе
Ananas direct badge icondirekt
Delivery truck icon
Бесплатна испорака
Производи на попуст
Филтри

Применети се филтри

Исчисти ги сите филтри

Бренд

Цена

-

Боја

Најдобрата понуда на патики за спорт ќе ја најдете во понудата на Ананас платформата. Изберете модел кој одговара на вашиот стил и потреба и уживајте во удобноста при спортување. Со патиките од познати брендови кои ги нудиме ќе овозможите добро држење на телото и добра потпора за нозете на секоја површина.

Прикажи повеќе

Патики за спорт - огромен избор на модели за секого

Без разлика на спортот кој сакате да го практикувате и локацијата на спортување, добрите обувки се основна опрема. Во асортиманот на Ананас има огромен избор на модели на патики за спорт кои се погодни за различен терен на отворено, но и за во сала.

Тука ќе најдете квалитетни обувки за спортување и за мажи и за жени, но имаме и производи за момчиња и девојчиња. Опремете ги сите членови во семејството и спортувајте и забавувајте се сите заедно затоа што грижата за здравјето е на прво место.

Располагаме со модели во повеќе бои, со различен дизајн, но и функција, што значи дека може да бидат погодни за разни спортови.

Модели од врвни брендови со одлични цени

Кога одбирате спортска опрема, сигурно внимавате и на името на брендот кое зборува за квалитетот на производот. Квалитетот е важен од аспект на издржливост. Особено при спортување на отворено, обувките се поподложни на абење. Сепак, кога се зборува за квалитет, важно е моделот да ја понуди и потребната удобност и функција.

Во нашата понуда ќе ги најдете најновите производи на врвните спортски брендови кои веќе долго време имаат многу задоволни потрошувачи во светот. Истовремено, тука може да ги нарачате омилените спортски патики по многу поповолни цени од други продажни места.

Изберете го најдоброто за вашата удобност додека спортувате.

Обувки со карактеристики за постигнување врвни спортски резултати

При купување на спортски патики, добро е да знаете во какви временски услови и на каков терен ќе ги носите. За влажно време изберете непропустливи модели, за зима одлучете се за повисоки модели над глужд, а за лето полесни патики со пропустливо платно.

На Ананас платформата располагаме со обувки за различни спортови, па во зависност од тоа дали ќе вежбате во сала или на отворено изберете и соодветен ѓон. Колку повеќе нерамнини имаат, толку помалку се лизгаат и се погодни за нерамни терени со карпести делови или камења.

Опремете се за спортување и бидете во топ форма. Ние ќе ви го доставиме производот до дома.

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.