Selected image for HUMMEL Шорцеви  Баскетxk

HUMMEL Шорцеви Баскетxk

D Sport
1.599 ДЕНЗаштеда 480 ДЕН
1.119ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

HUMMEL Шорцеви Баскетxk

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
M
Тип на производ
Машки BASKET Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
ULEE69IP1F

EAN /   код

EAN /   код
5700497403067
1.599 ДЕНЗаштеда 480 ДЕН
1.119ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

HUMMEL Шорцеви Баскетxk

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
M
Тип на производ
Машки BASKET Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
ULEE69IP1F

EAN /   код

EAN /   код
5700497403067
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.