Selected image for HUMMEL Шорцеви HMLTE BASE WOVEN

HUMMEL Шорцеви HMLTE BASE WOVEN

D Sport
2.499 ДЕНЗаштеда 750 ДЕН
1.749ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
OKO2AY5NU1

EAN /   код

EAN /   код
5700499008888
2.499 ДЕНЗаштеда 750 ДЕН
1.749ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
OKO2AY5NU1

EAN /   код

EAN /   код
5700499008888
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.