0 thumbnail image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
1 thumbnail image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
2 thumbnail image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
3 thumbnail image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
4 thumbnail image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
5 thumbnail image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
6 thumbnail image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
Selected image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
Selected image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
Selected image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
Selected image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
Selected image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
Selected image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн
Selected image for HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн

HUMMEL Спортски градник Hmlclea Seamless 211937-2508 црн

D Sport
2.499 ДЕНЗаштеда 750 ДЕН
1.749ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Hummel е основан во Данска во 1923 година. Од 2006 година, Hummel се занимава и во областа на модните обувки, каде што акцентот е ставен на удобноста и квалитетот, додека развиените технологии обезбедуваат максимална удобност и заштита на стапалата при секое движење. Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност за комбинирање на различните стилови на овој познат бренд: спорт, начин на живот, мода и обувки. Еден од основните материјали е памукот, што ја прави оваа колекција погодна и за спортски активности и за релаксација.
Хумел вели: „Нашата страст е да дизајнираме, произведуваме и продаваме спортски и модни спортски производи што го носат уникатното наследство на Hummel. Нашата цел се тимови и луѓе со карактер, кои функционираат во единство, добра енергија и дух. Ние го градиме нашиот бизнис преку брзи одговори до состојбата на пазарот, блиски односи со партнерите, со уникатен и експресивен дизајн, добра приказна и континуиран фокус на профитабилноста“.

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
84CNVLTCRX

EAN /   код

EAN /   код
5700497126744
2.499 ДЕНЗаштеда 750 ДЕН
1.749ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Hummel е основан во Данска во 1923 година. Од 2006 година, Hummel се занимава и во областа на модните обувки, каде што акцентот е ставен на удобноста и квалитетот, додека развиените технологии обезбедуваат максимална удобност и заштита на стапалата при секое движење. Секоја од новите колекции е придружена со нови и возбудливи стилови кои даваат лесна можност за комбинирање на различните стилови на овој познат бренд: спорт, начин на живот, мода и обувки. Еден од основните материјали е памукот, што ја прави оваа колекција погодна и за спортски активности и за релаксација.
Хумел вели: „Нашата страст е да дизајнираме, произведуваме и продаваме спортски и модни спортски производи што го носат уникатното наследство на Hummel. Нашата цел се тимови и луѓе со карактер, кои функционираат во единство, добра енергија и дух. Ние го градиме нашиот бизнис преку брзи одговори до состојбата на пазарот, блиски односи со партнерите, со уникатен и експресивен дизајн, добра приказна и континуиран фокус на профитабилноста“.

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.41 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
84CNVLTCRX

EAN /   код

EAN /   код
5700497126744
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.