Selected image for HUMMEL Топ HMLCI SEAMLESS SCRUNCH SPORTS

HUMMEL Топ HMLCI SEAMLESS SCRUNCH SPORTS

D Sport
1.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Антрацит

Големина

Опис на производот

Спортски Градник

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
EEO2AREQTB

EAN /   код

EAN /   код
5700498928613
1.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Спортски Градник

Спецификации

Бренд
HUMMEL

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
EEO2AREQTB

EAN /   код

EAN /   код
5700498928613
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.