Selected image for ICT Полнач Адаптер за Фискален Принтер 3pin / 24v / 3a

ICT Полнач Адаптер за Фискален Принтер 3pin / 24v / 3a

King Soft
4.130ДЕН

Опис на производот

Влезен напон: AC 200-240v / 50-60Hz
Излезен напон: 24v DC
Излезна струја: 3A ~ 3000mА
Излезна моќност: 72W
Должина на кабел: 1.2м
Тип на конектор: 3 pin

Спецификации

Бренд
ICT

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Моќност на моторот
72 W

Ананас ID

Шифра на производот
COCW6LAYVJ

EAN /   код

EAN /   код
ANGYRN4TYL
4.130ДЕН

Опис на производот

Влезен напон: AC 200-240v / 50-60Hz
Излезен напон: 24v DC
Излезна струја: 3A ~ 3000mА
Излезна моќност: 72W
Должина на кабел: 1.2м
Тип на конектор: 3 pin

Спецификации

Бренд
ICT

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Моќност на моторот
72 W

Ананас ID

Шифра на производот
COCW6LAYVJ

EAN /   код

EAN /   код
ANGYRN4TYL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.