Slike INNVENTA Sperginn forte/12 кесички
Slike INNVENTA Sperginn forte/12 кесички

INNVENTA Sperginn forte/12 кесички

Anni Farm
1.536ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Моќна формулација за подобрување на машкото репродуктивно здравје
- Моќна формулација за јакнење на машкото репродуктивно здравје
- Докажано зголемува квалитет, број и подвижност на сперматозоидите
- Придонесува за плодност и одржување на нормално ниво на тестостерон во крвта
- Комплементарен на хормонската терапија
- Ефикасен при третман на еректилна дисфункција
- Заштита на клетките од оксидативен стрес
- Комфорно дозирање, еднаш дневно
Активни состојки:
1 кесичка: L-аргинин 2500 mg, таурин 500 mg, витамин Ц (L-аскорбинска
киселина) 180 mg, коензим Q10 200 mg, витамин Е (D-алфа-токоферилацетат) 30 mg, цинк (цинк-L-пидолат) 1,5 mg.
Дозирање - употреба:
1 кесичка на ден, да се раствори во 200 ml вода.

Спецификации

Бренд
INNVENTA

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
VWRMU6W95R

EAN /   код

EAN /   код
8606108635063
1.536ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Моќна формулација за подобрување на машкото репродуктивно здравје
- Моќна формулација за јакнење на машкото репродуктивно здравје
- Докажано зголемува квалитет, број и подвижност на сперматозоидите
- Придонесува за плодност и одржување на нормално ниво на тестостерон во крвта
- Комплементарен на хормонската терапија
- Ефикасен при третман на еректилна дисфункција
- Заштита на клетките од оксидативен стрес
- Комфорно дозирање, еднаш дневно
Активни состојки:
1 кесичка: L-аргинин 2500 mg, таурин 500 mg, витамин Ц (L-аскорбинска
киселина) 180 mg, коензим Q10 200 mg, витамин Е (D-алфа-токоферилацетат) 30 mg, цинк (цинк-L-пидолат) 1,5 mg.
Дозирање - употреба:
1 кесичка на ден, да се раствори во 200 ml вода.

Спецификации

Бренд
INNVENTA

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
VWRMU6W95R

EAN /   код

EAN /   код
8606108635063
Понуди од други продавачи за истиот производ
INNVENTA Sperginn forte/12 кесички
INNVENTA Sperginn forte/12 кесички
1.330ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
INNVENTA Sperginn forte/12 кесички
INNVENTA Sperginn forte/12 кесички
1.330ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.