Slike INTERTREND Саксија 510/12 ерика
Slike INTERTREND Саксија 510/12 ерика

INTERTREND Саксија 510/12 ерика

Меркур
225ДЕН

Боја:Виолетова

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија буча 510/12 ерика

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
AFJ80GN2UQ

EAN /   код

EAN /   код
383110790137
225ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија буча 510/12 ерика

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
AFJ80GN2UQ

EAN /   код

EAN /   код
383110790137
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.