Slike INTERTREND Саксија 8 см бела
Slike INTERTREND Саксија 8 см бела

INTERTREND Саксија 8 см бела

Меркур
120ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 909 8 см бела

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
E9I80R3DOM

EAN /   код

EAN /   код
383003162500
120ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 909 8 см бела

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
E9I80R3DOM

EAN /   код

EAN /   код
383003162500
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.