Slike INTERTREND Саксија 909 13 см бордо
Slike INTERTREND Саксија 909 13 см бордо

INTERTREND Саксија 909 13 см бордо

Меркур
145ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 909 13 см бордо

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
QYO80508A6

EAN /   код

EAN /   код
383003162535
145ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

INTERTREND Саксија 909 13 см бордо

Спецификации

Бренд
INTERTREND

Карактеристики

Тип на производ
Саксии
Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
QYO80508A6

EAN /   код

EAN /   код
383003162535
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.