0 thumbnail image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
1 thumbnail image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
2 thumbnail image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
3 thumbnail image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
4 thumbnail image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
5 thumbnail image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
6 thumbnail image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
7 thumbnail image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
Selected image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
Selected image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
Selected image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
Selected image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
Selected image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
Selected image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
Selected image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76
Selected image for INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76

INTEX Базен со Метална Рамка, со Пумпа и Филтер PRISM FRAME 3,66 x 0,76

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
10.000 ДЕНЗаштеда 3.010 ДЕН
6.990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Кружниот базен Intex 26712 Prism Frame е еден од новитетите на летото, изграден со цел да обезбеди робусен и отпорен базен кој може лесно да се состави за само 30 минути и без употреба на алат.

Структурата е составена од цевководи од галванизиран челик за одржување на квалитетните карактеристики непроменети и трослојна ламинирана ПВЦ структура составена внатрешно и надворешно од ултра дебел ПВЦ и внатрешен слој од полиестер, кој гарантира цврстина и еластичност.

Со дијаметар од 366см и висина од 76см, идеален е да се смести удобно во домашната градина.

Спецификации

Димензии: 366x76 cm
Воден капацитет (90%): 6.503 L
Вкупни димензии на базенот: ∅ 383 cm
Super-Tough™ 3-слојна PVC облога
Т-зглобови - не се потребни алатки
Капацитет на филтрирање: 2271 l/h
Дебелина на ѕидот: 0,5 mm
Време на склопување: 30' од 2 лица
Големина на пакување: 44,1x29,8x87,6см
Тежина на пакувањето: 24,9кг
Додатоци вклучени во пакувањето

2.006 L/h филтер пумпа за касети #28604

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
25 kg
Висина
760 mm
Дијаметар
3.66 cm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
ПВЦ
Облик
Тркалезна
Други карактеристики
Материјал на рамката: челик; Максимално ниво на вода [cm]: 61; Препорачана возрасна група: Возрасни и деца; Видови базени: Базен со рамка; Тежина [kg]: 26,1; Капацитет на филтрирање [l/h]: 2271;
Капацитет (L)
6503 L

Ананас ID

Шифра на производот
LRO6X37DCH

EAN /   код

EAN /   код
6941057414317
10.000 ДЕНЗаштеда 3.010 ДЕН
6.990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Кружниот базен Intex 26712 Prism Frame е еден од новитетите на летото, изграден со цел да обезбеди робусен и отпорен базен кој може лесно да се состави за само 30 минути и без употреба на алат.

Структурата е составена од цевководи од галванизиран челик за одржување на квалитетните карактеристики непроменети и трослојна ламинирана ПВЦ структура составена внатрешно и надворешно од ултра дебел ПВЦ и внатрешен слој од полиестер, кој гарантира цврстина и еластичност.

Со дијаметар од 366см и висина од 76см, идеален е да се смести удобно во домашната градина.

Спецификации

Димензии: 366x76 cm
Воден капацитет (90%): 6.503 L
Вкупни димензии на базенот: ∅ 383 cm
Super-Tough™ 3-слојна PVC облога
Т-зглобови - не се потребни алатки
Капацитет на филтрирање: 2271 l/h
Дебелина на ѕидот: 0,5 mm
Време на склопување: 30' од 2 лица
Големина на пакување: 44,1x29,8x87,6см
Тежина на пакувањето: 24,9кг
Додатоци вклучени во пакувањето

2.006 L/h филтер пумпа за касети #28604

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
25 kg
Висина
760 mm
Дијаметар
3.66 cm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
ПВЦ
Облик
Тркалезна
Други карактеристики
Материјал на рамката: челик; Максимално ниво на вода [cm]: 61; Препорачана возрасна група: Возрасни и деца; Видови базени: Базен со рамка; Тежина [kg]: 26,1; Капацитет на филтрирање [l/h]: 2271;
Капацитет (L)
6503 L

Ананас ID

Шифра на производот
LRO6X37DCH

EAN /   код

EAN /   код
6941057414317
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.