0 thumbnail image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME
1 thumbnail image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME
2 thumbnail image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME
3 thumbnail image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME
4 thumbnail image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME
5 thumbnail image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME
Selected image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME
Selected image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME
Selected image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME
Selected image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME
Selected image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME
Selected image for INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME

INTEX Базен со пумпа и филтер, со метална рамка 3,05 x 0,76 PRISM FRAME

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
9.000 ДЕНЗаштеда 3.010 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Опис на производот

Intex PrismFrame базен со пумпа и филтер.

Карактеристики:

 • Видови базени: базен со рамки
 • Облик: тркалезен
 • Капацитети: 4485 L
 • Капацитет на филтрирање: 1250 l/h
 • Дебелина на ѕидот: 0,5 mm
 • Висина: 76 см
 • Дијаметар: 305 cm

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
19.5 kg
Висина
760 mm
Дијаметар
305 cm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
ПВЦ
Облик
Тркалезна
Други карактеристики
Материјал на рамката: челик; Препорачана возрасна група: Возрасни и деца; Видови базени: Базен со рамка; Тежина [kg]: 20,1; Капацитет на филтрирање [l/h]: 1250;
Капацитет (L)
4485 L

Ананас ID

Шифра на производот
BTO6X5DC79

EAN /   код

EAN /   код
6941057414270
9.000 ДЕНЗаштеда 3.010 ДЕН
5.990ДЕН
Понудата важи од 15/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Intex PrismFrame базен со пумпа и филтер.

Карактеристики:

 • Видови базени: базен со рамки
 • Облик: тркалезен
 • Капацитети: 4485 L
 • Капацитет на филтрирање: 1250 l/h
 • Дебелина на ѕидот: 0,5 mm
 • Висина: 76 см
 • Дијаметар: 305 cm

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
19.5 kg
Висина
760 mm
Дијаметар
305 cm

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
ПВЦ
Облик
Тркалезна
Други карактеристики
Материјал на рамката: челик; Препорачана возрасна група: Возрасни и деца; Видови базени: Базен со рамка; Тежина [kg]: 20,1; Капацитет на филтрирање [l/h]: 1250;
Капацитет (L)
4485 L

Ананас ID

Шифра на производот
BTO6X5DC79

EAN /   код

EAN /   код
6941057414270
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.