0 thumbnail image for INTEX Детски Базен Со Пумпа И Филтер 3,05 x 0,76 Лесен сет
1 thumbnail image for INTEX Детски Базен Со Пумпа И Филтер 3,05 x 0,76 Лесен сет
2 thumbnail image for INTEX Детски Базен Со Пумпа И Филтер 3,05 x 0,76 Лесен сет
3 thumbnail image for INTEX Детски Базен Со Пумпа И Филтер 3,05 x 0,76 Лесен сет
Selected image for INTEX Детски Базен Со Пумпа И Филтер 3,05 x 0,76 Лесен сет
Selected image for INTEX Детски Базен Со Пумпа И Филтер 3,05 x 0,76 Лесен сет
Selected image for INTEX Детски Базен Со Пумпа И Филтер 3,05 x 0,76 Лесен сет
Selected image for INTEX Детски Базен Со Пумпа И Филтер 3,05 x 0,76 Лесен сет

INTEX Детски Базен Со Пумпа И Филтер 3,05 x 0,76 Лесен сет

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
5.500 ДЕНЗаштеда 2.001 ДЕН
3.499ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сина

Опис на производот

INTEX Детски базен со пумпа и филтер 28122NP

Карактеристики:

  • Капацитети: 3853 L
  • Број на луѓе: 4 лица 
  • Облици: тркалезни 
  • Препорачана возраст (минимум): 6 години
  • Боја на производот: Сина

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
47.74 kg
Висина
760 mm
Дијаметар
305 cm

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Број на лица
4 osobe

Ананас ID

Шифра на производот
4UO6XN3VY0

EAN /   код

EAN /   код
6941057400112
5.500 ДЕНЗаштеда 2.001 ДЕН
3.499ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

INTEX Детски базен со пумпа и филтер 28122NP

Карактеристики:

  • Капацитети: 3853 L
  • Број на луѓе: 4 лица 
  • Облици: тркалезни 
  • Препорачана возраст (минимум): 6 години
  • Боја на производот: Сина

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
47.74 kg
Висина
760 mm
Дијаметар
305 cm

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Број на лица
4 osobe

Ананас ID

Шифра на производот
4UO6XN3VY0

EAN /   код

EAN /   код
6941057400112
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.