0 thumbnail image for INTEX Диспензер за таблети со хлор
1 thumbnail image for INTEX Диспензер за таблети со хлор
Selected image for INTEX Диспензер за таблети со хлор
Selected image for INTEX Диспензер за таблети со хлор

INTEX Диспензер за таблети со хлор

Ananas direct badge iconбрзо
200 ДЕНЗаштеда 91 ДЕН
109ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Карактеристики:
• Дозер за таблети со хлор до 2,5 cm
• Изработен од издржлив полипропиленски материјал
• Прстен за контрола на ослободување на хемикалии
• Погоден за сите Intex базени до 3,66 m
• Таблетите не се вклучени

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Дијаметар на базен (макс.)
3.66 m

Ананас ID

Шифра на производот
5RO6XAAL5O

EAN /   код

EAN /   код
6941057404554
200 ДЕНЗаштеда 91 ДЕН
109ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Карактеристики:
• Дозер за таблети со хлор до 2,5 cm
• Изработен од издржлив полипропиленски материјал
• Прстен за контрола на ослободување на хемикалии
• Погоден за сите Intex базени до 3,66 m
• Таблетите не се вклучени

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
0.1 kg

Карактеристики

Дијаметар на базен (макс.)
3.66 m

Ананас ID

Шифра на производот
5RO6XAAL5O

EAN /   код

EAN /   код
6941057404554
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.