0 thumbnail image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge
1 thumbnail image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge
2 thumbnail image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge
3 thumbnail image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge
4 thumbnail image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge
5 thumbnail image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge
Selected image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge
Selected image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge
Selected image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge
Selected image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge
Selected image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge
Selected image for INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge

INTEX Фотелја со табуретка 99 x 1,3 x 76cm Ultra Lounge

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.200 ДЕНЗаштеда 801 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

  • Боја на производот: црно-сива
  • Ширина на пакувањето: 330,2 mm
  • Длабочина на пакувањето: 123,8 mm
  • Висина на пакувањето: 368,3 mm

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
8.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Горен дел од велур: Да; Држач за чаши: Да; Потпирач за грб: Да; Количина: Да; Отоманската вклучена: Да; Ширина на пакувањето [mm]: 330,2; Длабочина на пакувањето [mm]: 123,8; Висина на пакувањето [mm]: 368,3; Тежина на пакувањето [g]: 3,42;

Ананас ID

Шифра на производот
3O0XLBCWQK

EAN /   код

EAN /   код
6941057465647
2.200 ДЕНЗаштеда 801 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

  • Боја на производот: црно-сива
  • Ширина на пакувањето: 330,2 mm
  • Длабочина на пакувањето: 123,8 mm
  • Висина на пакувањето: 368,3 mm

Спецификации

Бренд
INTEX

Тежина и димензии

Тежина
8.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Горен дел од велур: Да; Држач за чаши: Да; Потпирач за грб: Да; Количина: Да; Отоманската вклучена: Да; Ширина на пакувањето [mm]: 330,2; Длабочина на пакувањето [mm]: 123,8; Висина на пакувањето [mm]: 368,3; Тежина на пакувањето [g]: 3,42;

Ананас ID

Шифра на производот
3O0XLBCWQK

EAN /   код

EAN /   код
6941057465647
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.