Slike IREM CARPET Гумиран тепих
Slike IREM CARPET Гумиран тепих

IREM CARPET Гумиран тепих

Home Dekor Struga
5.390 ДЕНЗаштеда 1.078 ДЕН
4.312ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 180x280cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
180x280cm

Ананас ID

Шифра на производот
V76QJVRR3R

EAN /   код

EAN /   код
ANKM2DH30C
5.390 ДЕНЗаштеда 1.078 ДЕН
4.312ДЕН
Понудата важи од 31/08/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Високо квалитетен тепих од полиестер
• Димензии на тепихот : 180x280cm

Спецификации

Бренд
IREM CARPET

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Големина
180x280cm

Ананас ID

Шифра на производот
V76QJVRR3R

EAN /   код

EAN /   код
ANKM2DH30C

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.