0 thumbnail image for ISKRA AD-G5 Електрична скара
1 thumbnail image for ISKRA AD-G5 Електрична скара
Selected image for ISKRA AD-G5 Електрична скара
Selected image for ISKRA AD-G5 Електрична скара

ISKRA AD-G5 Електрична скара

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
3.000 ДЕНЗаштеда 650 ДЕН
2.350ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

 • Напон : 220-240V~50/60Hz
 • Јачина : 2000W
 • Димензија на скара : 450 x 300 mm (D x Š)
 • Алуминиумска плоча
 • Термостат со LED индикатор
 • Димензија на кутија (в mm): 580 (д) x 90 (Ш) x 335 (V)
 • Нето тежина : 2,8 кг
 • Бруто тежина : 2,9 кг
 • Гаранција 2 години

Спецификации

Бренд
Iskra

Тежина и димензии

Тежина
2.9 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EY2DQOOQBD

EAN /   код

EAN /   код
3830079852572
3.000 ДЕНЗаштеда 650 ДЕН
2.350ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

 • Напон : 220-240V~50/60Hz
 • Јачина : 2000W
 • Димензија на скара : 450 x 300 mm (D x Š)
 • Алуминиумска плоча
 • Термостат со LED индикатор
 • Димензија на кутија (в mm): 580 (д) x 90 (Ш) x 335 (V)
 • Нето тежина : 2,8 кг
 • Бруто тежина : 2,9 кг
 • Гаранција 2 години

Спецификации

Бренд
Iskra

Тежина и димензии

Тежина
2.9 kg

Ананас ID

Шифра на производот
EY2DQOOQBD

EAN /   код

EAN /   код
3830079852572
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.