Мали куќни апарати

Употребата на мали куќни апарати е задолжителна за секое домаќинство. Едноставно не можете да живеете во модерен, чист и функционален дом без да ги користите речиси сите производи од оваа категорија. Погледнете ја понудата на Ананас и одберете брендови кои беспрекорно ја извршуваат својата задача.

Прикажи повеќе

Што се спаѓа под мали куќни апарати?

Кога велиме мали куќни апарати, не секогаш мислиме на производи кои се исклучително мали по својата форма. Во склоп на оваа категорија спаѓаат разновидни апарати кои извршуваат разни функции во кујната, дневната соба или во останатите делови од домот.

Под оваа категорија може да најдете разни типови на правосмукалки, кафемати, апарати за готвење и печење храна, пегли, апарати за вода и разновидни мали кујнски апарати, како соковници, блендери, кујнски ваги и слично.

Секој дом мора да има функционални апарати

Без разлика дали зборуваме за одржување на чистотата во домот, приготвувањето храна или одржувањето на облеката во совршена состојба, едноставно секое домаќинство мора да ги има апаратите од нашата понуда.

Ако живеете во сопствен дом, веројатно веќе имате голем дел од производите наведени тука, но по извесен период, сите овие апарати дотрајуваат и мора да набавите нови. На Ананас постојано имаме разновидни попусти, па погледнете ја понудата и одберете го најдоброто за вас.

Познати брендови на куќни апарати достапни онлајн

На Ананас имаме огромен број на производи достапни онлајн. Голем дел од нив се познати брендови кои се докажани на пазарот со својот квалитет, издржливост и умешност, а некои од брендовите се релативно помалку познати, но може да ги набавите по многу пониски цени од останатите.

Одберете што сметате дека е најдобро за вашите потреби и нарачајте онлајн. Сите производи ги доставуваме на адресата која ќе ја побарате. Со Ананас, шопингот е задоволство и уживање.

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.