ISKRA QH-1200CR Купатилска греалка
Бренд:Iskra
Продавач:Нептун
1.999ДЕН
Best Buy Badge
Ананас. Е-трговец број 1 во Северна Македонија.
Најдобра вредност за парите 2025/2026 од СЕРТИФИКАТ .
Трговецот потврдува постоење на законска гаранција за сообразност на стоката.
• Напон: 220V-240V ~ 50Hz
• моќност: 1000W-1200W
• 2 греачи:
- моќност 1: 600W
- моќност 2: 1200W