Selected image for JAMNICA Јана 1,0 л медо

JAMNICA Јана 1,0 л медо

37ДЕН

Опис на производот

Јана 1,0 л медо

Спецификации

Бренд
JAMNICA

Тежина и димензии

Тежина
1.08 kg

Ананас ID

Шифра на производот
E38SP80AMK

EAN /   код

EAN /   код
3858884606613
37ДЕН

Опис на производот

Јана 1,0 л медо

Спецификации

Бренд
JAMNICA

Тежина и димензии

Тежина
1.08 kg

Ананас ID

Шифра на производот
E38SP80AMK

EAN /   код

EAN /   код
3858884606613
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.