Selected image for JGL Aqua maris 4 allergy спреј раствор , 20 ml

JGL Aqua maris 4 allergy спреј раствор , 20 ml

456ДЕН

Опис на производот

AQUA MARIS 4 Allergy спреј со природна компонента Ектоин, со клинички докажана ефикасност и делотворност, соодветен за употреба кај деца, трудници, доилки, возрасни.
Го намалува чешањето, течењето на носот, отокот на носната слузница ,чувството на затнат нос и кијавица.
Во зависност од јачината на симптомите, се препорачува да се зема самостално или во комбинација со стандардна антиалергиска терапија.
Не содржи адитиви и конзерванси, овозможува заштита од алергени и нега на епителот на носната слузница.

Спецификации

Бренд
JGL

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
2FD7XXTC7E

EAN /   код

EAN /   код
3856013220464
456ДЕН

Опис на производот

AQUA MARIS 4 Allergy спреј со природна компонента Ектоин, со клинички докажана ефикасност и делотворност, соодветен за употреба кај деца, трудници, доилки, возрасни.
Го намалува чешањето, течењето на носот, отокот на носната слузница ,чувството на затнат нос и кијавица.
Во зависност од јачината на симптомите, се препорачува да се зема самостално или во комбинација со стандардна антиалергиска терапија.
Не содржи адитиви и конзерванси, овозможува заштита од алергени и нега на епителот на носната слузница.

Спецификации

Бренд
JGL

Тежина и димензии

Тежина
0.29 kg

Ананас ID

Шифра на производот
2FD7XXTC7E

EAN /   код

EAN /   код
3856013220464
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.