Slike JGL Aqua maris strong/30ml спреј
Slike JGL Aqua maris strong/30ml спреј

JGL Aqua maris strong/30ml спреј

Anni Farm
224ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Aqua Maris® Strong е природен деконгестив кој обезбедува долготрајна нега.
Метежот и неможноста да се здивне лесно е проблем и за децата и за возрасните, што им пречи на секојдневните активности.
Хипертонична морска вода во Aqua Maris® Strong има благотворно влијание врз слузницата на горниот респираторен тракт. Поради содржината на сол, Aqua Maris® Strong прочистената морска вода го отстранува вишокот течност од назалните мукозни мембрани, со што го намалува отокот и го олеснува дишењето.
Aqua Maris® Силен спреј за нос се препорачува во следниве ситуации:
• настинки
• Алергии
• грип
• По операција на носот (по консултација со лекар)
Бидејќи Aqua Maris® Strong ја поддржува физиолошката состојба на мукозната мембрана и нема никакви системски ефекти, може да се користи безбедно и од деца, како и од бремени жени и доилки и стари лица.
Aqua Maris® Strong нуди практична и практична примена со нежна магла од напредниот спреј за пумпа. Производот е погоден за возрасни и деца над 3 години.

Спецификации

Бренд
JGL

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
EGSMU9P0AG

EAN /   код

EAN /   код
3856013231224
224ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Aqua Maris® Strong е природен деконгестив кој обезбедува долготрајна нега.
Метежот и неможноста да се здивне лесно е проблем и за децата и за возрасните, што им пречи на секојдневните активности.
Хипертонична морска вода во Aqua Maris® Strong има благотворно влијание врз слузницата на горниот респираторен тракт. Поради содржината на сол, Aqua Maris® Strong прочистената морска вода го отстранува вишокот течност од назалните мукозни мембрани, со што го намалува отокот и го олеснува дишењето.
Aqua Maris® Силен спреј за нос се препорачува во следниве ситуации:
• настинки
• Алергии
• грип
• По операција на носот (по консултација со лекар)
Бидејќи Aqua Maris® Strong ја поддржува физиолошката состојба на мукозната мембрана и нема никакви системски ефекти, може да се користи безбедно и од деца, како и од бремени жени и доилки и стари лица.
Aqua Maris® Strong нуди практична и практична примена со нежна магла од напредниот спреј за пумпа. Производот е погоден за возрасни и деца над 3 години.

Спецификации

Бренд
JGL

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
EGSMU9P0AG

EAN /   код

EAN /   код
3856013231224

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.