Slike К2 Чистач на дизел мотори Diesel Dictum 500ml
Slike К2 Чистач на дизел мотори Diesel Dictum 500ml
Slike К2 Чистач на дизел мотори Diesel Dictum 500ml
Slike К2 Чистач на дизел мотори Diesel Dictum 500ml
Slike К2 Чистач на дизел мотори Diesel Dictum 500ml
Slike К2 Чистач на дизел мотори Diesel Dictum 500ml
Slike К2 Чистач на дизел мотори Diesel Dictum 500ml
Slike К2 Чистач на дизел мотори Diesel Dictum 500ml

К2 Чистач на дизел мотори Diesel Dictum 500ml

АКОМ ПРЕМИУМ
999ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

K2 Diesel Dictum - ги отстранува сите нечистотии и наслаги во системот за гориво на дизел моторите.
Ги раствора наслагите формирани во пумпи под висок притисок, инјектори, инјектори и пумпи-инјектори.

Го намалува чадот и неправилната работа на дизел моторите.
Го намалува согорувањето, штити од корозија и чад. Го зголемува цетанскиот број на горивото.
Го продолжува животниот век на системот за гориво.
Безбедно за сите компоненти како што се: пумпа за гориво, турбополнач, EGR вентил, DPF, катализатор и линии за гориво.

Спецификации

Бренд
K2

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Земја на потекло
Полска
Тип на производ
Средство за чистење на дизел мотори

Ананас ID

Шифра на производот
31ADRFYETO

EAN /   код

EAN /   код
5906534016126
999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

K2 Diesel Dictum - ги отстранува сите нечистотии и наслаги во системот за гориво на дизел моторите.
Ги раствора наслагите формирани во пумпи под висок притисок, инјектори, инјектори и пумпи-инјектори.

Го намалува чадот и неправилната работа на дизел моторите.
Го намалува согорувањето, штити од корозија и чад. Го зголемува цетанскиот број на горивото.
Го продолжува животниот век на системот за гориво.
Безбедно за сите компоненти како што се: пумпа за гориво, турбополнач, EGR вентил, DPF, катализатор и линии за гориво.

Спецификации

Бренд
K2

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Земја на потекло
Полска
Тип на производ
Средство за чистење на дизел мотори

Ананас ID

Шифра на производот
31ADRFYETO

EAN /   код

EAN /   код
5906534016126
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.