0 thumbnail image for Кабел со Конектори - CAGP22150BK02 Headset Audio Cable
1 thumbnail image for Кабел со Конектори - CAGP22150BK02 Headset Audio Cable
2 thumbnail image for Кабел со Конектори - CAGP22150BK02 Headset Audio Cable
Selected image for Кабел со Конектори - CAGP22150BK02 Headset Audio Cable
Selected image for Кабел со Конектори - CAGP22150BK02 Headset Audio Cable
Selected image for Кабел со Конектори - CAGP22150BK02 Headset Audio Cable

Кабел со Конектори - CAGP22150BK02 Headset Audio Cable

BDS Electronic
120ДЕН

Опис на производот

Овој кабел за разделување Nedis® обезбедува совршено решение за поврзување слушалки со посебен конектор за аудио и микрофон со модерни преносни компјутери/компјутери со еден приклучок за слушалки.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Ананас ID

Шифра на производот
M40HSD2CQG

EAN /   код

EAN /   код
ANPMXIK0OL
120ДЕН

Опис на производот

Овој кабел за разделување Nedis® обезбедува совршено решение за поврзување слушалки со посебен конектор за аудио и микрофон со модерни преносни компјутери/компјутери со еден приклучок за слушалки.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.03 kg

Ананас ID

Шифра на производот
M40HSD2CQG

EAN /   код

EAN /   код
ANPMXIK0OL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.