Selected image for KAPPA Фудбалски Шорцеви 4soccer borgo

KAPPA Фудбалски Шорцеви 4soccer borgo

D Sport
899ДЕН

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

KAPPA Фудбалски Шорцеви 4soccer borgo

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
XXL
Тип на производ
Машки Фудбалски Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
0QDE6E5NKA

EAN /   код

EAN /   код
8033889965353
899ДЕН

Опис на производот

KAPPA Фудбалски Шорцеви 4soccer borgo

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
XXL
Тип на производ
Машки Фудбалски Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
0QDE6E5NKA

EAN /   код

EAN /   код
8033889965353
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.