Selected image for KAPPA Фудбалски Шорцеви 4soccer borgo

KAPPA Фудбалски Шорцеви 4soccer borgo

D Sport
899ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

KAPPA Фудбалски Шорцеви 4soccer borgo

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S
Тип на производ
Машки Фудбалски Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
EIEE6FTELP

EAN /   код

EAN /   код
8033889965124
899ДЕН

Опис на производот

KAPPA Фудбалски Шорцеви 4soccer borgo

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S
Тип на производ
Машки Фудбалски Шорцеви

Ананас ID

Шифра на производот
EIEE6FTELP

EAN /   код

EAN /   код
8033889965124
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.