Selected image for KAPPA Маица LOGO ANZIO

KAPPA Маица LOGO ANZIO

999ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

KAPPA Маица LOGO ANZIO

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
AEJ705H3WF

EAN /   код

EAN /   код
8058127248654
999ДЕН

Опис на производот

KAPPA Маица LOGO ANZIO

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
AEJ705H3WF

EAN /   код

EAN /   код
8058127248654
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.