Selected image for KAPPA Спортски Сет  LOGO BALME KID

KAPPA Спортски Сет LOGO BALME KID

2.199 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
1.539ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Боја:Крем

Големина

Опис на производот

Спортски Сет

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
YXL

Ананас ID

Шифра на производот
OD14FJMW1L

EAN /   код

EAN /   код
8058127245332
2.199 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
1.539ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

Спортски Сет

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Женски
Големина
YXL

Ананас ID

Шифра на производот
OD14FJMW1L

EAN /   код

EAN /   код
8058127245332
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.