Selected image for KIKKA BOO Глодалка кит минт

KIKKA BOO Глодалка кит минт

Loco Croco
200ДЕН

Боја:Мента

Опис на производот

ГЛОДАЛКА КИТ МИНТ КИКАБУ
• Глодалка која е произведена од природен силикон совршена за масажа на непцата и ублажување на болките во периодот на раст на запчиња кај децата.
• Димензии на производот: 9 х 8 х 0,5 см.
• Димензии на пакувањето: 11,5 x 19 см.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
558ORG2SI1

EAN /   код

EAN /   код
AN6WXVCCQN
200ДЕН

Опис на производот

ГЛОДАЛКА КИТ МИНТ КИКАБУ
• Глодалка која е произведена од природен силикон совршена за масажа на непцата и ублажување на болките во периодот на раст на запчиња кај децата.
• Димензии на производот: 9 х 8 х 0,5 см.
• Димензии на пакувањето: 11,5 x 19 см.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
558ORG2SI1

EAN /   код

EAN /   код
AN6WXVCCQN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.