Slike KIKKA BOO Греач 3 во 1 ворми
Slike KIKKA BOO Греач 3 во 1 ворми

KIKKA BOO Греач 3 во 1 ворми

Loco Croco
1.990ДЕН

Боја:Мента

Информации за испорака

Опис на производот

ГРЕАЧ 3 ВО 1 ВОРМИ КИКАБУ
• Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, за потребите на мајката.
• Функција за брзо загревање. Загрева млеко во рок од 3 минути.
• Стерилизатор за едно шише.
• Соковник.
• Со одделни копчиња за вклучување и исклучување.
• Користи пареа за загревање на млекото.
• Сетот вклучува: корпа, грејна чаша, капак, соковник и чаша за мерење.
• Димензии на производот: 17x14x14cm.
• Димензии на пакувањето: 23x15x15cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
N7LORBJLKX

EAN /   код

EAN /   код
ANX4VVCDFQ
1.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ГРЕАЧ 3 ВО 1 ВОРМИ КИКАБУ
• Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, за потребите на мајката.
• Функција за брзо загревање. Загрева млеко во рок од 3 минути.
• Стерилизатор за едно шише.
• Соковник.
• Со одделни копчиња за вклучување и исклучување.
• Користи пареа за загревање на млекото.
• Сетот вклучува: корпа, грејна чаша, капак, соковник и чаша за мерење.
• Димензии на производот: 17x14x14cm.
• Димензии на пакувањето: 23x15x15cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
N7LORBJLKX

EAN /   код

EAN /   код
ANX4VVCDFQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.