Slike KIKKA BOO Ќебе џангл кинг 80х110цм
Slike KIKKA BOO Ќебе џангл кинг 80х110цм

KIKKA BOO Ќебе џангл кинг 80х110цм

Loco Croco
1.290ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

ЌЕБЕ ЏАНГЛ КИНГ 80Х110ЦМ КИКАБУ
• Удобноста треба да биде луксуз, особено за мало дете. Имајќи го тоа во предвид оваа слатка колекција на ќебиња е комбинација на врвен квалитет и достапност - само најдоброто е доволно за вашите најмили.
• Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
• Плишана играчка која ќе стане најдобриот пријател.
• Материјал 100% полиестер.
• Димензија на производот: 75x100 cm.
• Димензии на плишаната играчка: 25x20 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
PUZNROCPYY

EAN /   код

EAN /   код
AN1D0WC0YB
1.290ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ЌЕБЕ ЏАНГЛ КИНГ 80Х110ЦМ КИКАБУ
• Удобноста треба да биде луксуз, особено за мало дете. Имајќи го тоа во предвид оваа слатка колекција на ќебиња е комбинација на врвен квалитет и достапност - само најдоброто е доволно за вашите најмили.
• Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
• Плишана играчка која ќе стане најдобриот пријател.
• Материјал 100% полиестер.
• Димензија на производот: 75x100 cm.
• Димензии на плишаната играчка: 25x20 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
PUZNROCPYY

EAN /   код

EAN /   код
AN1D0WC0YB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.