Slike KIKKA BOO Корито каи розево
Slike KIKKA BOO Корито каи розево

KIKKA BOO Корито каи розево

Loco Croco
2.990ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

КОРИТО КАИ РОЗЕВО КИКАБУ
• Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата.
• Наменета за бебиња од 0 месеци.
• Дополнителна ПОДЛОГА за полесно и побезбедно капење на бебето.
• Термометар за регулирање на водата.
• Држачи со гумена ПОДЛОГА.
• Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
• Димензии на производот: 80x47x20cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
10GORNCLLP

EAN /   код

EAN /   код
ANKGWVCV26
2.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

КОРИТО КАИ РОЗЕВО КИКАБУ
• Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на бебињата.
• Наменета за бебиња од 0 месеци.
• Дополнителна ПОДЛОГА за полесно и побезбедно капење на бебето.
• Термометар за регулирање на водата.
• Држачи со гумена ПОДЛОГА.
• Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.
• Димензии на производот: 80x47x20cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
10GORNCLLP

EAN /   код

EAN /   код
ANKGWVCV26
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.