Selected image for KIKKA BOO Креветче So Gifted Plus 2Ниво Тегет
Ново

KIKKA BOO Креветче So Gifted Plus 2Ниво Тегет

Loco Croco
5.190 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
4.390ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Опис на производот

• Транспортно креветче кое лесно се склопува и расколопува, не одзема многу простор и му овозможува удобност при спиење на детето каде и да посакате.
• Две нивоа за поставување на душекот.
• Првото ниво на креветчето е погодно за бебиња од 6 до 36 месеци со тежина до 15кг, додека второто ниво е погодно за бебиња до 6 месеци до 9кг.
• Мрежести прозорчиња од двете страни за подобра вентилација.
• Подлога за душек.
• Подлога за менување на пелени која може да се отстрани.
• Две тркала за лесно движење.
• Носечка торба.
• Димензии на креветчето: 125х65х77 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Други карактеристики
125х65х77 cm
Возраст
6-36 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
L9XSBY1ST3

EAN /   код

EAN /   код
ANX8L2BVSG
5.190 ДЕНЗаштеда 800 ДЕН
4.390ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Транспортно креветче кое лесно се склопува и расколопува, не одзема многу простор и му овозможува удобност при спиење на детето каде и да посакате.
• Две нивоа за поставување на душекот.
• Првото ниво на креветчето е погодно за бебиња од 6 до 36 месеци со тежина до 15кг, додека второто ниво е погодно за бебиња до 6 месеци до 9кг.
• Мрежести прозорчиња од двете страни за подобра вентилација.
• Подлога за душек.
• Подлога за менување на пелени која може да се отстрани.
• Две тркала за лесно движење.
• Носечка торба.
• Димензии на креветчето: 125х65х77 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Други карактеристики
125х65х77 cm
Возраст
6-36 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
L9XSBY1ST3

EAN /   код

EAN /   код
ANX8L2BVSG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.