Selected image for KIKKA BOO  Кутија за Цуцли Савана, Минт

KIKKA BOO Кутија за Цуцли Савана, Минт

Loco Croco
150ДЕН

Боја:Мента

Опис на производот

КУТИЈА ЗА ЦУЦЛИ САВАНА МИНТ KIKKA BOO
• Практична кутија за хигиена и заштита на цуцлата на вашите дечиња.
• Димензии на производот: 12x7x6см.
• Димензии на пакување: 12x21см.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
12x7x6 см.

Ананас ID

Шифра на производот
YEVOR499J1

EAN /   код

EAN /   код
ANCKSVCSEU
150ДЕН

Опис на производот

КУТИЈА ЗА ЦУЦЛИ САВАНА МИНТ KIKKA BOO
• Практична кутија за хигиена и заштита на цуцлата на вашите дечиња.
• Димензии на производот: 12x7x6см.
• Димензии на пакување: 12x21см.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс
Други карактеристики
12x7x6 см.

Ананас ID

Шифра на производот
YEVOR499J1

EAN /   код

EAN /   код
ANCKSVCSEU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.