Selected image for KIKKA BOO Лажичка Силиконска Со Кутија Сина

KIKKA BOO Лажичка Силиконска Со Кутија Сина

Loco Croco
250ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

ЛАЖИЧКА СИЛИКОНСКА СО КУТИЈА ПЛАВА КИКАБУ
• Силиконска лажичка дизајнирана со жирафа за поттикнување на интересот на бебето за време на хранењето.
• Стапалата на жирафата може да се користат како виљушка.
• Лесна и прагтична долга рачка.
• Може да ја ставите во стерилизатор или микробранова печка.
• Без БПА.
• Наменета за бебиња над 4 месеци.
• Димензии на производот: 15x3 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Димензии на производот: 15x3 cm
Возраст
4+ месеци
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
M65ORCLBDW

EAN /   код

EAN /   код
ANVNYVCNKO
250ДЕН

Опис на производот

ЛАЖИЧКА СИЛИКОНСКА СО КУТИЈА ПЛАВА КИКАБУ
• Силиконска лажичка дизајнирана со жирафа за поттикнување на интересот на бебето за време на хранењето.
• Стапалата на жирафата може да се користат како виљушка.
• Лесна и прагтична долга рачка.
• Може да ја ставите во стерилизатор или микробранова печка.
• Без БПА.
• Наменета за бебиња над 4 месеци.
• Димензии на производот: 15x3 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Димензии на производот: 15x3 cm
Возраст
4+ месеци
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
M65ORCLBDW

EAN /   код

EAN /   код
ANVNYVCNKO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.