Slike KIKKA BOO Лажичка силиконска жирафа минт
Slike KIKKA BOO Лажичка силиконска жирафа минт

KIKKA BOO Лажичка силиконска жирафа минт

Loco Croco
270ДЕН

Боја:Мента

Информации за испорака

Опис на производот

ЛАЖИЧКА СИЛИКОНСКА ЖИРАФА МИНТ КИКАБУ
• Силиконска лажичка дизајнирана со жирафа за поттикнување на интересот на бебето за време на хранењето.
• Стапалата на жирафата може да се користат како виљушка.
• Лесна и прагтична долга рачка.
• Може да ја ставите во стерилизатор или микробранова печка.
• Без БПА.
• Наменета за бебиња над 4 месеци.
• Димензии на производот: 15x3 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
TA5OR8258Z

EAN /   код

EAN /   код
ANDWYVCSKY
270ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ЛАЖИЧКА СИЛИКОНСКА ЖИРАФА МИНТ КИКАБУ
• Силиконска лажичка дизајнирана со жирафа за поттикнување на интересот на бебето за време на хранењето.
• Стапалата на жирафата може да се користат како виљушка.
• Лесна и прагтична долга рачка.
• Може да ја ставите во стерилизатор или микробранова печка.
• Без БПА.
• Наменета за бебиња над 4 месеци.
• Димензии на производот: 15x3 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
TA5OR8258Z

EAN /   код

EAN /   код
ANDWYVCSKY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.