Selected image for KIKKA BOO Подлога За Бебешка Гимнастика Со Пијано Реинобоу

KIKKA BOO Подлога За Бебешка Гимнастика Со Пијано Реинобоу

2.890ДЕН

Боја:Шарена

Опис на производот

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕШКА ГИМНАСТИКА СО ПИЈАНО РЕИНОБОУ КИКАБУ
• ПОДЛОГАта се карактеризира со јасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.
• Играчките се меки и плишани со што детето ќе биде безбедно за време на играта.
• При притискање на пијаното испушта пијатни мелодии, свети и можете да ја подесувате јачината на звукот.
• Производот користи 3x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 50x37x8 cm.
• Димензии на производот: 80x50x40 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на пакувањето: 50x37x8 cm

Ананас ID

Шифра на производот
FMFORPN7T7

EAN /   код

EAN /   код
ANEHWVCS4G
2.890ДЕН

Опис на производот

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕШКА ГИМНАСТИКА СО ПИЈАНО РЕИНОБОУ КИКАБУ
• ПОДЛОГАта се карактеризира со јасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.
• Играчките се меки и плишани со што детето ќе биде безбедно за време на играта.
• При притискање на пијаното испушта пијатни мелодии, свети и можете да ја подесувате јачината на звукот.
• Производот користи 3x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 50x37x8 cm.
• Димензии на производот: 80x50x40 cm.

Спецификации

Бренд
KIKKA BOO

Тежина и димензии

Тежина
1.14 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на пакувањето: 50x37x8 cm

Ананас ID

Шифра на производот
FMFORPN7T7

EAN /   код

EAN /   код
ANEHWVCS4G
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.